انتخاب پیمانکار

انتخاب پیمانکار مرحله ای کلیدی برای پروژه شما می باشد.در انتخاب پیمانکار دقت کنید.

پیمانکار خوب علاوه بر داشتن مهارت های لازم برای انجام پروژه، باید آماده، متعهد و وقت شناس باشد.

دقت در انتخاب پیمانکار مناسب در وقت و انرژی شما صرفه جوئی می کند.

قبل از انتخاب پیمانکار به نکات زیر توجه کنید:

بعد از ثبت پروژه تیم کارآفرینان پروژه شما را مورد بررسی قرارداده و در صورت وجود اشکالی از انتشار آن در سایت خودداری می کنند.

بعد از تایید پروژه به لیست پروژه های موجود در سایت اضافه شده و پیمانکاران می توانند پیشنهادهای خود را ثبت کنند.

کارآفرینان از طریق ایمیل و اطلاعیه ثبت پیشنهاد جدید را به شما اطلاع می دهد. برای دریافت آن، لیست اطلاعیه های مورد نظر خود را برای دریافت در پنل کاربری خود منوی تنظیمات زیر منو اطلاعیه های من ویرایش کنید.

تماس با پیمانکار از طریق سیستم گفتگو:

برای مشاهده رزومه کاری، رتبه و نظرات بقیه کارفرمایان در مورد  هر یک از پیمانکاران میتوانید پروفایل آنها را چک کنید.در پروفایل آنها امکان ارسال پیام عمومی و مطرح کردن وسوال های خود را خواهید داشت.

می توانید با هرکدام از پیمانکاران از طریق سیستم گفتگو در صفحه شرح پروژه در ارتباط باشید.اگر سوالی در مورد سابقه کار یا درخواست مشاهده نمونه کارهای وی را دارید در این قسمت مطرح کنید.

* توجه کنید فرستادن اطلاعات تماس مانند پست الکترونیک، شماره تلفن و… در سیستم گفتگو کارآفرینان مجاز نمی باشد. اگر نمی توانید از این طریق کار خود را انجام دهید لطفاً از کارآفرینان استفاده نکنید.

صفحه پروژه - گفتگو

انتخاب پیمانکار

بعد از اینکه بررسی های لازم را انجام دادید، با کلیک برروی دکمه انتخاب پیشنهاد می توانید پیمانکار مورد نظر خود را تعیین کنید.توجه داشته باشید که مبلغی از بودجه پروژه تعریف شده توسط مدیر سایت بعنوان پیش پرداخت در نظر گرفته شده است و کارفرما برای اینکه اجازه انتخاب پیمانکار داشته باشد موظف است این مبلغ را به سایت پرداخت کند. اگر میزان موجودی کارفرما کافی نباشد اجازه انتخاب پیمانکار به وی داده نشده و پیغامی مبنی بر افزایش موجودی حساب برای وی نمایش داده می شود.

انتخاب پیمانکار

پیمانکار انتخاب شده می بایست انجام پروژه را تایید کند . کارآفرینان از طریق ایمیل و اطلاعیه برای پیمانکار اطلاع رسانی را انجام خواهد داد تا هرچه سریعتر با شما تماس گرفته و اقدام های لازم را انجام دهد.

بعد از شروع پروژه کارفرما زمانبندی پرداخت را بر اساس مبلغ توافق شده تعریف می کند.